Forum

Če bom - bom roža - Marina

Če bom - bom roža avtor Marina

Marinaaaaa, kako lepo, danes je res poseben dan :):):)!!!

gs
 

Irina

Poslano:
01. 03. 2009 ob 22:54

pozdravljena Marina,pesem je prečudovita, že zdaj diši kot najlepša rožica, se pridružim Gabrielčku (ku-Ku:)
res, to je neverjetno prijetno, lepo presenečenje.

bodi vedno roža samosvoja,
čista, srcem lepa, iskrena in pojoča,
in tvojih besed dostojanstvena hoja,
bo čez trdo kamenje, reka deroča.

irina

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!