pozdravljena Marina,pesem je prečudovita, že zdaj diši kot najlepša rožica, se pridružim Gabrielčku (ku-Ku:) res, to je neverjetno prijetno, lepo presenečenje.
bodi vedno roža samosvoja, čista, srcem lepa, iskrena in pojoča, in tvojih besed dostojanstvena hoja, bo čez trdo kamenje, reka deroča.
irina
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!