Forum

Izgubljena prtljaga - brezno

Uff, brezno, to prtljago si pa razgalil onkraj fršlusa, da je samo ročka ostala od nje :):):)!!!

gs
 

ajda

Poslano:
01. 03. 2009 ob 18:01

Izgubljena prtljaga avtor brezno


gabriel, zdaj ne vem ali si mislil, da si ostal zunaj in niti pod razno ne moreš odpreti prtljage, ker ti je samo ročka ostala v rokah ali pa ti je uspel veliki met in razumeti ga.

Je pa zanimivo, da človek dobi občutek, da se enostavno znajde v tem kolesju in mlini ga meljejo, no, kakšna moka pa pride ven to je pa skrivnost velikih kuharjev in če se da še kaj iz moke narediti, hvala bogu, to pa je tisto, ko ugotavljaš, na kateri strani prtljage si ali znotraj ali zunaj. Kje sem jaz? Hm:))).

Sem se pa spomnila tudi na Balzakove Izgubljene iluzije, le preblisk!

Brezno, dober si, ni kaj!

lp, ajda

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
01. 03. 2009 ob 18:18

Slabe vesti nimam vzroka, a ko iz strani ženskih dojemanj tole berem, odkrito je preveč strupeno nastrojena pesem napram ženski, tisti, o kateri se pripoveduje v pesmi. Ker brezno itak "useka" naravnost v...brezno, tudi ne more bit drugač. Samo, moški, v večini niste ravno ustvarjeni za erotiko. Prej za hujši žanr...A je na svoj način, samo...D
Lp, hope

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
01. 03. 2009 ob 19:42

nobenih iluzij.
minevanje.
minljivost.

in inkarnacija pričakovanj.
spoznanje, da ne veš, če ti gledaš v zrcalu tistega tam, ali on tebe.

ciza, na njej pes. včasih se je peljal v kočiji.

samo, ne vem, kaj je plajtarska zibka (luknja v splošni izobrazbi :)

lidija

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
01. 03. 2009 ob 20:28

Ajda, definitivno - veliki met - hehehhhehhehhhhehehehhe ...

gs

Zastavica

brezno

Poslano:
02. 03. 2009 ob 15:45

Zbrana druščina, hvala !
Sem kolebal z objavo, ker se mi zdi malo čudaška (sicer pa, saj to je moja blagovna znamka), ampak zgleda, da kar pripoveduje neke zgodbe. Včasih se zgodi, da pač slepo sledim tisti zapovedi dr. A. Bretona in sem le skromen aparat zapisovalec, in zgleda deluje.

Lep pozdrav vsem !
A iz B.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!