Izgubljena prtljaga avtor
breznogabriel, zdaj ne vem ali si mislil, da si ostal zunaj in niti pod razno ne moreš odpreti prtljage, ker ti je samo ročka ostala v rokah ali pa ti je uspel veliki met in razumeti ga.
Je pa zanimivo, da človek dobi občutek, da se enostavno znajde v tem kolesju in mlini ga meljejo, no, kakšna moka pa pride ven to je pa skrivnost velikih kuharjev in če se da še kaj iz moke narediti, hvala bogu, to pa je tisto, ko ugotavljaš, na kateri strani prtljage si ali znotraj ali zunaj. Kje sem jaz? Hm:))).
Sem se pa spomnila tudi na Balzakove Izgubljene iluzije, le preblisk!
Brezno, dober si, ni kaj!
lp, ajda