Hvala, Lidija, res je napaka v drugem in četrtem verzu :), besedo siena nisem pravilno izgovorila, v četrtem pa spet moja stara navada - spreminjanje besedila v zadnjem hipu in je prav, da potem dobim po nosu hehehehe Hvala še enkrat, popravila bom :) Objem