Ja, pesem, ki vzbudi mešana občutja, ker so zadnje vrstice šok za bralca, seveda si pa zasluži pohvalo in spoštovanje, da upaš ugrizniti v ta izziv. Je pa res, da smrt spoznaš le enkrat in to poslednjič, Lkjtra@, je seveda tudi izzziv nekaj neznanega in nenazadnje od tam ni vrnitve.
lp, ajda
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!