Forum

lepa - Lkjtra@

Lepa avtor Lkjtra@

nekako ... grozljivo lepa.

Kočijaž
 

Poslano:
25. 02. 2009 ob 23:00

včasih smrt navdihuje, čeprav je ne poznaš.

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
26. 02. 2009 ob 08:32

zato, ker je del življenja. vampirsko poenotena.
:)
L

Zastavica

ajda

Poslano:
26. 02. 2009 ob 08:38

Ja, pesem, ki vzbudi mešana občutja, ker so zadnje vrstice šok za bralca, seveda si pa zasluži pohvalo in spoštovanje, da upaš ugrizniti v ta izziv. Je pa res, da smrt spoznaš le enkrat in to poslednjič, Lkjtra@, je seveda tudi izzziv nekaj neznanega in nenazadnje od tam ni vrnitve.

lp, ajda

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!