About one Emo!

ne morem skriti trpečega srca
praznino in temo ki je v meni
čutim kako se mi srce lomi
še zadnji koščki sreče obupujejo
in izginjajo iz mene

iščem čudež ki me lahko reši
a ne najdem ga nikjer
kričim in prosim boga
da pripelje mi tebe
saj srce dobro ve
da si ti edini ki mi lahko pomaga
pa čeprav si ti kriv mojega trpljenja

a zdaj se končno zavem
da te nikoli več ne bo
da za mojo dušo prepozno je
pograbim edino kar poznam
nekaj kar me bo popeljalo v nebesa
saj ne poznam nobene poti nazaj

zdaj ležim na tleh
in z nasmehom zaprem oči
ko spomin se še zadnjič obudi
na vse tiste lepe dni s teboj
a kaj ko nazaj poti več ni

ko pa odprem oči
se vidim v mlaki krvi
bolečina in trpljenje se naenkrat ustavi
in kot angel poletim stran od sveta
stran od vsega trpljenja

z vrha opazujem množico ljudi okoli mene
vsi se jočejo a mar jim zame prej ni bilo
tebe zagledam poleg mene
stojiš in nemo opazuješ me
pogledaš v nebo kot da veš kje sem
in tiho šepetaš mi da si kriv za vse
poletim k tebi in na uho odvrnem ti
da vem da se srcu ne da ukazovati
kot mu jaz nisem morala
ko sem te hotela pozabiti
dam ti še zadnji poljub
in na krilih odletim tja
kjer srečna bom za vekomaj

natasy_th_engel

Komentiranje je zaprto!

natasy_th_engel
Napisal/a: natasy_th_engel

Pesmi

  • 24. 03. 2008 ob 00:08
  • Prebrano 611 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 50

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!