ne morem skriti trpečega srca
praznino in temo ki je v meni
čutim kako se mi srce lomi
še zadnji koščki sreče obupujejo
in izginjajo iz mene
iščem čudež ki me lahko reši
a ne najdem ga nikjer
kričim in prosim boga
da pripelje mi tebe
saj srce dobro ve
da si ti edini ki mi lahko pomaga
pa čeprav si ti kriv mojega trpljenja
a zdaj se končno zavem
da te nikoli več ne bo
da za mojo dušo prepozno je
pograbim edino kar poznam
nekaj kar me bo popeljalo v nebesa
saj ne poznam nobene poti nazaj
zdaj ležim na tleh
in z nasmehom zaprem oči
ko spomin se še zadnjič obudi
na vse tiste lepe dni s teboj
a kaj ko nazaj poti več ni
ko pa odprem oči
se vidim v mlaki krvi
bolečina in trpljenje se naenkrat ustavi
in kot angel poletim stran od sveta
stran od vsega trpljenja
z vrha opazujem množico ljudi okoli mene
vsi se jočejo a mar jim zame prej ni bilo
tebe zagledam poleg mene
stojiš in nemo opazuješ me
pogledaš v nebo kot da veš kje sem
in tiho šepetaš mi da si kriv za vse
poletim k tebi in na uho odvrnem ti
da vem da se srcu ne da ukazovati
kot mu jaz nisem morala
ko sem te hotela pozabiti
dam ti še zadnji poljub
in na krilih odletim tja
kjer srečna bom za vekomaj
natasy_th_engel