urednica
Poslano:
09. 02. 2009 ob 17:35
Uh, vidim da je ta tema že odprta sorry za podvojevanje ...lahko kdo priklopi moj komentar v tisti, pravi okvir?
Komentirala sem samo pesem, še preden sem odprla youtube. Zdaj sem tudi to ... še toliko bolj presunljivo!