Forum

ta zemlja - kerstin

TA ZEMLJA avtor Kerstin

presunljivo.
ja, kako, le kako.
imamo kakšno možnost?

Lidija
 

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
09. 02. 2009 ob 17:35

Uh, vidim da je ta tema že odprta sorry za podvojevanje ...lahko kdo priklopi moj komentar v tisti, pravi okvir?

Komentirala sem samo pesem, še preden sem odprla youtube. Zdaj sem tudi to ... še toliko bolj presunljivo!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!