*Poet*,* ajda*,*gabrijel*, HVALA in všeč mi je, da je vam všeč.
Samo res, ko jutro še ne odgrne svojih zaves in v sobi še ostane tema noči, se zbudim okoli petih zjutraj, potem skodelico kave in potem misli prihajajo, kot bi prihajalo jutro izza kakšnih rešetk.
Čez dan nič take misli mi ne hodijo po glavi.
hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!