Gregor Rozman
Tvoje ime mi je tako dolgo kljuvalo po mislih, da se mi je slednjič
zjasnilo in sem ugotovila, zakaj me žgečka z neko prijetno skomino
spomina :).
Pozdravljen, Grega. Pozdravljen, tu na pesem.si, kjer ponovno
izpričuješ svojo pretanjeno ljubezen besedi. Prijetno te je po
tolikem času začutiti v ritmu besednih bogastev. (kot verjetno veš,
sama nisem privrženec forumov in me ni zaslediti med podajalci
takšnih in drugačnih debat)
Veliko veselja ob nas, z nami in vsemi vezmi poezije, ki jih
pletemo, prepletamo med seboj.
Romana.