Forum

Gregor Rozman

Tvoje ime mi je tako dolgo kljuvalo po mislih, da se mi je slednjič zjasnilo in sem ugotovila, zakaj me žgečka z neko prijetno skomino spomina :).

Pozdravljen, Grega. Pozdravljen, tu na pesem.si, kjer ponovno izpričuješ svojo pretanjeno ljubezen besedi. Prijetno te je po tolikem času začutiti v ritmu besednih bogastev. (kot verjetno veš, sama nisem privrženec forumov in me ni zaslediti med podajalci takšnih in drugačnih debat)

Veliko veselja ob nas, z nami in vsemi vezmi poezije, ki jih pletemo, prepletamo med seboj.
Romana.
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!