Forum

Blaznica - yoyoba

Blaznica avtor yoyoba

Huh, yoyoba!!
To pa je srd ... mati mila .....!!!!!
Spomnila si me na moj gnev, podoben tvojemu pisanju. Ga poiščem in čez čas pripopam na forum (v branje in ne v ocenjevanje!).
Je pa minilo, veš. Sčasoma.
Ampak tista srditost je času precej pomagala.

Bravo za pogum, dati iz sebe.
Romana.
 

yoyoba

Poslano:
16. 01. 2009 ob 19:27

Uh, sej tale je že precej star srd ... se je medtem že polegel, samo brskala sem po enem dnevniku iz Dark Ages :-) Ni sile, je že mim.

yoyoba

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!