Blaznica avtor
yoyoba
Huh, yoyoba!!
To pa je srd ... mati mila .....!!!!!
Spomnila si me na moj gnev, podoben tvojemu pisanju. Ga poiščem in
čez čas pripopam na forum (v branje in ne v ocenjevanje!).
Je pa minilo, veš. Sčasoma.
Ampak tista srditost je času precej pomagala.
Bravo za pogum, dati iz sebe.
Romana.