Forum

"hajku" 1 - dora

Hajku 1 avtor Dora

Dora, to, kar si napisala, ni haiku, ampak bolj aforizem.

Da se naučiš kaj več o haikujih, si za začetek oglej link, ki sem ti ga pripela v drugem postu.

Ja, za haiku ni dovolj, da je njegova oblika po zlogih 5-7-5. So še druge zahteve, ki so na linku wikipedije na kratko razložene.

Lahko pa besedico haiku spremeniš v haikuid. Ta veliko prenese, skoraj vse.

Lidija
 

Dora

Poslano:
15. 01. 2009 ob 16:52

Pozdravljena!
Hvala za nasvet. Bom poiskala in prebrala ter videla kako in kaj. Saj, glede
wikipedije se bi mi res lahko posvetilo. Sicer pa , nisem zrastla ob tej škatli, zato pozabim , kaj mi nudi.
Prisrčna hvala in lep pozdrav
Dora

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!