Forum

novoletni škratki

NOVOLETNI ŠKRATKI avtor adisa

:) :) :)

ja, tako. bravo, adisa,


Lidija
 

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
01. 01. 2009 ob 16:19

Veš, to je bil moj odziv na čarobno noč in sem snežinke doživljala kot čudež, pri nas zelooooo redek, pa še brez burje!
Lp, adisa

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
02. 01. 2009 ob 06:23

Čeprav še verjetno spiš, DOBRO jutro adisa. Tvoj stil pisanja prihaja zmeraj bolj do popolnosti do izraza. Preprosto, srčno, mirno, srečno, z občutkom. A ni samo to, še nostalgija za časom, ko smo poslušali, da so škrati tudi dobri v resnici, samo malo včasih ponagajajo, ker to je njihov smeh...Zdi se mi, da jih veliko joka v kotu, ne gleda na izgled pa kot da je vsak že otroku podoben...A ČRKOLADA je prava črkova čokolada.

Vse dobro, adisa

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
02. 01. 2009 ob 15:39

Ja , hope, lepo si to napisala, včasih nam nagajivi škratki tudi kakšno zagodejo, upajmo, da le dobronamerno. Pozdrav , Adisa

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!