Forum

nekdo te ima rad - brezno

nekdo te ima rad avtor brezno

brezno ...
Hudo.
:)
brez nadaljnjega komentarja.

lidija
 

IŽ-lev

Poslano:
08. 12. 2008 ob 20:36

Lepa, odkrita pesem je.
Verjamem pa, da noben od "bok.vreče-tarče" ne bo nikoli kaj tako neumnega povedal(a) v javnosti. Problemi so še drugje, kaj pa potem?
Potem pa vidiš "Prava Nebesa"? (dobesedno?)
hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!