če mene vprašaš, ne bi uporabila besedne zveze "izkrvavela kri" ker izkrvavi telo (posredno, v prenesenem pomenu lahko tudi srce, duša ...pa še kaj) Kri izteče, odteče, se prelije ... itd.
vem, da me ne sprašuješ o tem, samo povem pač, kar se mi zdi.
tema matadorja?
Moškemu, če je tip "Matador" je vseeno za ženska čustva. Ne bo te poslušal, če boš prosila, naj pusti bika pri miru. Rajši pusti tebe. Moški rabijo igre, tudi krvave.
Pesem sem mislila, ker takrat smo pisali, pa je zdaj objavljeno. Filmov se spomnem, so bili lepi. Prazaprav te sprašujem tudi o tem, saj bi včasih raje različne besede uporabila, zato te včasih prosim za mnenje. hope
aja, hope,pesem torej ... jaz bi naprej slovnično popravila par "bolečih" napak, šele potem gremo naprej, prav?
Težke stopinje, teža smisla premza.........ZAVIRA tvoje korake. in mazohizem čudnega boja, kjer pogled lovi ostanke nedotaknjene želje rdečega matadora...........MATADORJA v odhajanje boja..................ODHAJAJOČEGA V BOJ bik za boj...........BIK PRIPRAVLJEN stoji razdražen.
Naj od daleč gledam, v imenu česa že? da izgubljam......ZDAJ IZGUBLJAM lastnega matadora,........., MATADORJA ko izgubljam samo sebe? Mahaš proti tribuni, naj ploskam, maham, žvižgam, ko izgubljam kar me drži pokonci? Boš pred vsemi pokopal naju? In ploskanje bo odmevalo, medtem ko gledam...... MEDTEM, KO GLEDAM, kako te cefra, krvavo vleče. meni je pa usojeno,........... (M)eni da od daleč gledam, ko umiram pred lastnimi očmi............. KAKO UMIRAM.....
Lidija, se zahvaljujem za tvojo pomoč. Sem popravila, pesem mi je zdaj še dosti boljša, haiku pa tudi. Če boš kaj prebirala, lahko malo pogledaš, če je zdaj vse OK? HVALA, hope (mi boš še popravila, mislim da bo še kdaj kaj treba...???)
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!