super, Adisa, krasen resničen stavek!
Ampak vseeno bolj aforizem, težko haiku.
Saj vem, da mi ne zameriš te opombe, včasih že sama sebi najedam s
tem opozarjanjem, ampak ne morem, da ne bi, če vidim ...:) :)
:),
Tehnično je že haiku (št zlogov), vsebinsko pa zelo, zelo
pogojno.
adisa, tako nostalgičn si to napisala, stare navade se navadiš, a ne da in ker je že dolgo je skoraj nemogoče biti kos... Meni je lepo, saj a niso ene pesmi istočasno aforizmi, ali je to striktno določeno? Kaj pa če se ti sploh še ne zavedaš, da znaš pisat še psihogram? To bi znal Svit obrazložit... Danes je pa res lepi dan,hope
Kaj je haiku in kaj aforizem je že precej napisano, za to razlažit je Kerstin ustrezna oseba, Hope . Ja, Adisa, tisto res ne odgovarja merilom haikuja, ni pa tudi čisto aforizem, ampak to so področja kjer se mi ne da izgubljati energijo in " prepričevati " vedeže. Kjer je vsebina metafizična je v domeni duha in ne materialni oprijemljivosti, mislim, da sem s PSIHOGRAMOM, ki se tehnično drži haikuja, zadostil tej kategoriji, tudi mnogi Andrejevi, sicer dobri poskusi, sodijo v to domeno.
Ja Svit, tvoji psihogrami so zelo dobri,to moje danes ni ne tič ne miš, da se ne bomo več "dajali" okrog tega(s tem ne mislim nič slabega), bom napisala naslov Stara navada(železna srajca)Lahko noč, Adisa!
Uh, sem kar malo jezna nase, ker sem začela mešati to juhico. Saj nisem hotela sem, kamor smo prišli. Res je, kot praviš, Adisa: tvoja pesem JE, kar je, je dobra in POVE, to pa je bistvo.
Adisa, nihče ni kriv, ti ko si pa odkrito napisala pa sploh ne, samo mi je lepo posebej eno: si predstavljaš, da imata s Svitom petnajst let, Lidiija tam okoli dvajset in se bodeta celo uro pri slovenščini? In sinoči (in še zdaj) na nek način (v tem smislu) celo uživam... Pa brez zamere, STARA NAVADA JE ŽELEZNA SRAJCA, in ko v Hollywoodu snemajo kakšen film je več reklame od izgleda kot zgleda...Dobro jutro adisa, greš h pouku ali še spiš? od hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!