Forum

haiku 49

Haiku 49 avtor adisa

super, Adisa, krasen resničen stavek!
Ampak vseeno bolj aforizem, težko haiku.

Saj vem, da mi ne zameriš te opombe, včasih že sama sebi najedam s tem opozarjanjem, ampak ne morem, da ne bi, če vidim ...:) :) :),
Tehnično je že haiku (št zlogov), vsebinsko pa zelo, zelo pogojno.

lp, Lidija
 

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
02. 12. 2008 ob 19:29

Je že prav Lidija, nič ne zamerim, sem oklevala , kaj naj napišem in si rekla:bo , kar bo! In je, bi rekla Hope. Hvala, pa lepo se imej, Adisa

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
02. 12. 2008 ob 19:36

adisa, tako nostalgičn si to napisala, stare navade se navadiš, a ne da in ker je že dolgo je skoraj nemogoče biti kos...
Meni je lepo, saj a niso ene pesmi istočasno aforizmi, ali je to striktno določeno? Kaj pa če se ti sploh še ne zavedaš, da znaš pisat še psihogram?
To bi znal Svit obrazložit...
Danes je pa res lepi dan,hope

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
02. 12. 2008 ob 19:54

Saj ni toliko važno, kaj je, važno je, da je in prav je, da tako, kot mora biti.Ojoj, sem zakomplicirala. Tudi lepo noč ti želim, Adisa

Zastavica

Svit

Poslano:
02. 12. 2008 ob 19:57

Kaj je haiku in kaj aforizem je že precej napisano, za to razlažit je Kerstin
ustrezna oseba, Hope . Ja, Adisa, tisto res ne odgovarja merilom haikuja, ni pa tudi čisto aforizem, ampak to so področja kjer se mi ne da izgubljati energijo in " prepričevati " vedeže. Kjer je vsebina metafizična je v domeni duha in ne materialni oprijemljivosti, mislim, da sem s PSIHOGRAMOM, ki se tehnično drži haikuja, zadostil tej kategoriji, tudi mnogi Andrejevi, sicer dobri poskusi, sodijo v to domeno.

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
02. 12. 2008 ob 20:56

Ja Svit, tvoji psihogrami so zelo dobri,to moje danes ni ne tič ne miš, da se ne bomo več "dajali" okrog tega(s tem ne mislim nič slabega), bom napisala naslov Stara navada(železna srajca)Lahko noč, Adisa!

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
02. 12. 2008 ob 21:28

Uh, sem kar malo jezna nase, ker sem začela mešati to juhico.
Saj nisem hotela sem, kamor smo prišli.
Res je, kot praviš, Adisa:
tvoja pesem
JE, kar je, je dobra in POVE, to pa je bistvo.

Lahko noč.

Lidija

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
02. 12. 2008 ob 22:10

Res je vse v redu Lidija, ni problema, vsaj zame ne!!!Lepe sanje, adisa

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 12. 2008 ob 07:08

Adisa, nihče ni kriv, ti ko si pa odkrito napisala pa sploh ne, samo mi je lepo posebej eno: si predstavljaš, da imata s Svitom petnajst let, Lidiija tam okoli dvajset in se bodeta celo uro pri slovenščini? In sinoči (in še zdaj) na nek način (v tem smislu) celo uživam...
Pa brez zamere, STARA NAVADA JE ŽELEZNA SRAJCA,
in ko v Hollywoodu snemajo kakšen film je več reklame od izgleda kot zgleda...Dobro jutro adisa, greš h pouku ali še spiš? od hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!