Na tak način pa bi lahko sam Svit skupi spravil, spisal. Da nisi ti občasno kočijaž, Svit? Uigral si se, da to ni res... (če se kdo elegant izmaže s taktiko, to si Svit ti...najdeš pot) Lepo noč hope
Ni težav, gabriel, pesem je nastala na perfektno Vidino " Nova sreća", tako da sem v tem primeru jaz kot meditant kočijaž vsako jutro, ko se vsedem v lotosov cvet.
Ja, Hope, sem kočijaž, saj vsak dan brzdam svoje misli pri meditaciji, ti povem, koristno početje. Hvala za komentar obema.
Ajda, kaj ti gledaš lahko preko kamere Svita, ko piše pesmi? Če ne, kak si ti pogruntala, kak pride do tega? Zmeraj Svit nekaj novega ven potegne, kot da mu je svit Svit svit pisan na dušo s peresom v roki ali računalnikom... Pa tu kdo sploh pozna Svita v živo? Lep dan vsem, posebej pa vsakemu posebej, od hope
svit, spet ena tvoja, ki mi je izjemno všeč! čestitam. kul se mi zdi, da besem nastane zaradi inspiracije, ki jo dobiš ob branju kake druge pesmi, ali pa kot odgovor nanjo. tudi meni se to dogaja!
Dani, včeraj sem imela namen te pohvaliti v lit.društvu našega mesta, tebe pa od nikoder! Kje si bil??? Tista deklica, ki je tudi izdala knjigo poezije, takrat ko sta imela čudovito predstavitev je igrala celo na kitaro in originale od pesmi je imela v roki. Zgledalo je kot bi bil na predstavi, lepo. Kako Dani se pa to lahko obišče, razen da, seveda kar neverjetno z užitkom delam, poslušam in jem zvoke besed, lepe so. Lep pozdrav Dani od hope P.S. Pa še potem je bilo tudi fino!
Da, branje drugih pesmi me vedno navdihuje, če so dobre. Je kot komunikacija, ko me poetično nagovori, se nujno poetično odzovem. Ped leti je nekaj časa bilo živo gibanje PPP ( POEZIJA PO POŠTI), od takrat do danes sem v soočanju z drugimi avtorji veliko naredil in sem vedno boljši in to mislim v vseh, ne le pesniških pogledih. Besedno izražanje je univerzalen način za kultiviranje osebe, duše. lahko rečem, da je v letu dni,kolikor sem na teh straneh, kakovostna raven poezije tako narasla, da se lahko mirno postavi ob bok že PRVI LIGI. Hvala, Prijatelj za komentar.
Saj si ne delam utvar, da bi lahko imela kakšno povezavico z bistvom tvoje pesmi, ampak, kot pravi Gabriel, ki se hoče "izmazat", aforizem se veže na asociacijo!
hope, kljub temu, da sem zadnje čase nedosegljiv in popolnoma zaseden (urejam literarno revijo vpogled, s skupino aletheia gremo gostovat v bosno ...), bi me lahko vseeno pohvalila, če si ravno imela tak namen. :) ;) :) se bom pa ob naslednji priložnosti sam, ker se dobro blago samo hvali, pa četudi sem najbolj skromen človeček daleč naokoli ...
katera deklica je igrala kitaro? slavica tesovnik? pa menda ja ne?!?! grozljivo. kje pa se je to dogajalo?
Pesem je odblisk na Vidino sijajno Srećo. Tudi sam sem kočijaž ko je v vprašanju meditacija, posredno pa vsak, ki temu posveča takšno ali drugačno pozornost, hvala, Lidija za pristop.
Čitajući ove komentare na trenutak pomislih ...kako je lijepo kada znamo (ili barem radimo na tome) biti srećni!... jer i sreća kao i sve ostale naše emocije se prenose na druge i vraćaju umnožene nazad...Zato se pridružujem ovoj gozbi Sretnog - a nadasve mudrog - konjušara! Živio Svit, živjeli svi ostali! Nazdravlje, nazdravlje ...
Živjeli! Živjeli!
…čaše zveckaju, ruke podrhtavaju, srca sanjaju… nasmješene oči prošlošću oslikana lica na trenutak bezbojna novu sliku stvaraju…
hope zapisala: Ajda, kaj ti gledaš lahko preko kamere Svita, ko piše pesmi? Če ne, kak si ti pogruntala, kak pride do tega?
hehe, hope:)))), svit je pokomentiral vidino pesem in kmalu zatem je nastala njegova in to je bilo logično, da se je rodil navdih, ker je bil navdušen nad vidino stvaritvijo.
Hvala Dani, da si povedal za blog, sem malo pogledala in čudoviti so. In Svit, najboljše je tisto, zakonski stan(?) in odgovor = sem že tam. Pa to Vam kdo dela bloge, ali to vsi oz. vsak posebej zna ali eden vsem... Moj računalnik je napol kaput, vi pa imate tako dobre precizne slike, kot bi pod "mikroskopom gledu" (hecam se, pišem v imenu...miru in...radovednosti...je ženskega spola...). Lep pozdrav in lep večer (pa noč če kdo gre kam) od hope
Hope, jaz sem na netu od letošnjega februarja. Popolnoma računalniško nepismen sem se kar hitro s pomočjo prijatelja naučil osnove. Bloge pišem sam, slike nalagam sam. Saj veš, če je motiv, se naučiš, pa če bi bil 100let star, Bog dej zdravje, ostalo pride samo po sebi, bodi kul.
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!