Forum

Haiku - Vrč - Inta

Haiku - vrč avtor Inta

Poglejte, še en biser v majhni školjki! Inta, lepo :):):)!!!

Pozdrav! gs
 

Inta

Poslano:
05. 11. 2008 ob 14:28

Po tihem spremljam razvoj tvojega haikuja in se pridružujem vsem čestitkam!
Rada imam igro besed, dobro stkane pesniške čipke, uživam v sočnosti izrazov, pa sem nekaj igrarij prelila na papir.
Takole za izziv in pokušino.
Hvala za vzpodbudo.

Zastavica

Inta

Poslano:
05. 11. 2008 ob 14:33

gabriel ...
p.s.
naj ti med prvimi voščim
vse najboljše 13. novembra ...

Zastavica

ajda

Poslano:
05. 11. 2008 ob 17:38

Res je, droben biser v školjki, ki jo treba le odpreti in zasijal bo v lepoti.
Sem pa mislila, da je Inta on:))), zdajle pa berem, da je dekle:)).

lp, ajda

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
05. 11. 2008 ob 21:10

Inta, sem že skoraj padel na ta zadnjo od presenečenja od kod ti ta podatek! Potem sem se pa spomnil, da sem ga sam dal na portal :):):)!!! Ahm, ti pa nič nimaš v svojem opisu kaj dosti ... Hvala, zelo hitra si bila! Glede haikujev pa naj povem, da ko enkrat začneš potovati z njimi, v njih in oni v tebi, je to pot brezkončja in brezzačetja :):):)!!!

Pozdravljena! gs

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!