Po tihem spremljam razvoj tvojega haikuja in se pridružujem vsem čestitkam! Rada imam igro besed, dobro stkane pesniške čipke, uživam v sočnosti izrazov, pa sem nekaj igrarij prelila na papir. Takole za izziv in pokušino. Hvala za vzpodbudo.
Inta, sem že skoraj padel na ta zadnjo od presenečenja od kod ti ta podatek! Potem sem se pa spomnil, da sem ga sam dal na portal :):):)!!! Ahm, ti pa nič nimaš v svojem opisu kaj dosti ... Hvala, zelo hitra si bila! Glede haikujev pa naj povem, da ko enkrat začneš potovati z njimi, v njih in oni v tebi, je to pot brezkončja in brezzačetja :):):)!!!
Pozdravljena! gs
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!