Forum

Povezava dotika - Nemo

Povezava dotika avtor Nemo

Tudi Nemo nas danes popelje v objem ljubezni preko dotika, še posebej konec mi je nadvšeč :):):)!!!

Pozdravljen! gs
 

IŽ-lev

Poslano:
04. 11. 2008 ob 22:10

Malo ostane tako, da se kdo izmed dveh ne obremenjuje s širšim svetom in pusti da je vse enako kot na začetku, prilično. Nemo, lepa pesem,
lep večer od hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!