Ta nori vrtinec, tekmec. Življenje življenju. Iz zmede in gneče se
opoteče
preteče vrteče in daje sokrvici kri. Naj teče. Andrej za Hope se
vrti brez vrvi. Oder...
Poet, življenje je film o norosti, ljubezni, pogrešanju, upanju in če kdo še hoče kaj, tudi...sovraštvo. In vsak letni čas kot tudi mesec maj ima svojo čarobno moč, kakor ljubljena ženska za zaljubljenega moškega in obratno. Samo živo tekmuje, ostalo milijone let ostaja in zdrži, ker so vsi na svojem mestu, ne rabijo nič od tega in so prihodnost morda, preteklost sigurno in prav tako sedanjost. In v življenju je odkritost večkrat tako, kot bi dal glavo na razprodajo in celega sebe... Ker te cenim globoko jaz in mnogi drugi in v tvojem pisanju iščem oblike izražanj, bi rada da ne bi bilo...vrvi. Ne rabim besed za tekmovanje, za izražanje pa, ker tako vidijo mi oči. Oder je življenje in igralci mi, ki zdaj živimo, to je veliko ali vse. Lep večer Poet od hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!