Forum

Jesenje sunce- Vida

Jesenje sunce http://www.pesem.si/article.php?blog_id=8688 .
Kar je vredno, kar ostaja v naših letnih časih je sonce. Oči sonca, oči iz sonca, oči za sonca. Bogata popotnica srca Vida, hvala. Andrej Poet
 

Dani Bedrač

Poslano:
04. 11. 2008 ob 15:25

pesem, polna nekakšne tople nostalgije!
všeč mi je.

Zastavica

vida

Poslano:
04. 11. 2008 ob 21:45

oh, kako mi je žao da nisam prije vidjela ove vaše lijepe misli...oprostite i Andrej i Dani...zauzvart, evo šaljem tople zrake jesenjeg sunca u vaše srce! Vida

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
04. 11. 2008 ob 21:48

Pa sem mislil, da ni še nihče komentiral te pesmi :):):), hja, nič mi ne preostane kot to, da stisnem stikalo in se priklopim :):):)!!!

Pozdravljena! gs

Zastavica

vida

Poslano:
04. 11. 2008 ob 22:25

Forum je sve aktivniji i sada sam i sama shvatila da nije dovoljno pogledati samo prvu stranu...pozdrav tebi. Vida

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!