Gabrijel, nisem hotla biti groba. Ne vem kak ti je izpadl, lahko čestitam jaz tebi kot prvemu (in sigurno močnejšemu) in ti meni (kar še posebej cenim, ker lepo pišeš) a zakaj je vsebina tako...težka, huda, skoraj neznosna, kot bi nekdo na silo hotel "biti kaput" in končno se vda še tisti, ki drži pokonci živo in se...dobesedno vda. Kaj praviš na takšen način razmišljanja? Pa malo širše lahko, da sploh vidim če jaz razumem... Lep čokoladni večer Gabrijel od hope
Ne vem, Hope, zakaj bi bil močnejši in v čem :):):)? Ok, da ti razložim pesem! Veš, včasih se zgodi, da človek doživi kaj lepega, ki potem mine, ker ga pač to lepo ne obišče več vsak dan ... Potem se pa nekega dne zgodi, da lepo spet želi vstopiti v njegov svet, a ta ne dovoli, ker ve, da ni nujno, da je vse, kar je lepo, tudi dobro, dobro zanj ... Tako nekako! Hvala za tvoja razmišljanja in lahko noč :):):)!!!
Ne zapustijo me spomini in še to tekoči, kamer v resnici sem pisala tudi, če hočeš na tak način - iz nebes kot prispodobo za ne vem kaj, še celo takoj po kavi sem iskala internet in če sem bila jaz potem si lahko bil v pesmih tudi ti in dekleta, katerih pesmi so smisel, ko grem ne režem slike in spomin ne obujam v danes šele doma. Tako mi je lažje, kar imaš rad nosiš s seboj, krog se ne pretrga, samo malo razdalje in v resnici ni niti presledkov. Če ne zapreš vrat ostanejo še vedno odprta. Grenka bolečina ni nič manjša in občutek enakosti in prijetnega še pa manj....Kamorkoli greš in grem, s seboj nosim samo sebe in moj tekoči čas, v katerem je več od vidnega polja, pa čeprav je v tisti sliki lahko še kakšen blišč. Na okolje ni toliko vpliva. Na misli pa je...In le-te nas tolažijo, dajejo popotnico za danes, jutri in smisel vsemu. Gabrijel, samo odkrito sem napisala, če je kaj narobe oprosti, Lp hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!