Zanimivo napisan Sabinca, vsi sedijo v isti vrsti? Včeraj, zdaj in vsa prihodnost? Če je za najboljši namen mišljeno potem je v redu, kje pa je izhod rezervni v primeru, da je treba...se umaknit? In namesto imena dneva so sigurno druga imena ali pa so predmeti, ti pa tako ne sedijo, a ne da ne?... Lep pozdrav hope
jp, namesto imena dneva so v resnici prava imena.. in tisti pričakovani dan ni tako grozno izpadel, kot sem se potiho bala... v bistvu je bilo prav super... nadsuper :) in včeraj in danes/jutri se nista niti srečala :D jupiiii
Ja Sabinca, samo si jim povedala, da je nekdo...past tense? Si prepričana, da je sedanjost ne glede na ime tudi prihodnost in še celo to, ali je tisti čas od sedanjosti tudi dobra varianta za prihodnost? V tvojem napisanem je zelo mnogo, veliko več... Dobro je ratal to kar si nameravala. Lep večer hope
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!