Prosim, prosim - prilepite link do pesmi. Ali je res tako težko?
Na terasi avtor
MrožMrož, pišeš čudovite pesmi, zelo dovršene, le tu in tam bi lahko malo obrnil besede, da bi ritem bolj gladko stekel, npr.:
Ne veš, ko stala si tam en večer
>>
Ne veš, ko stala tam si en večer
Si prebral moj prispevek k temi Ljubezen ni izginila - Andy?
http://www.pesem.si/forum.php?action=vthread&forum=6&topic=1074Tam sem namreč omenila tudi tvojo pesem ter spregovorila (zopet) o tropičju kot nestičnem ločilu. Torej s presledkom med njim in besedo.
Na terasi je izjemen poklon tvoji muzi, ljubljeni osebi, fantaziji ... Možnosti je več. Primerjave so bogate, rime polne, izvirne. Poezija, kakršna je lahko vsaki literarni reviji samo v ponos. Nič nisi zapisal na svoji strani, če imaš že kaj objavljenega oz. izdanega. Upam, da!
Lep pozdrav!
Kerstin