Opis občutka z občutkom,
opis lepote z lepoto,
opis višjega kdo njemu,
ko jok pride na suho kožo.
Kanika, ni joka zate,
ni solz zate,
in ko tebe gleda
se mu v srcu sreča riše,
Kanika zate,
za tvoje risanje od hope
umno..globoko izrečene..napisane besede; v meni je, da zapojem tisto, saj veš Hope: "vse manj je dobrih ljudi"!! čutim...je v meni, da ti napišem: "Tebe vidim..zaznavam med..dobrimi"!!!
Hvala Ti za čudoviti komentar v kitici...pesmici;
Vse lepo Ti želim !!
lp, Franci-Kanika
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!