Forum

Haiku 33 - Adisa

http://www.pesem.si/article.php?blog_id=7736

Čestitam, odličen opis, odlična zamisel :):):)!!!

Pozdravljena! gs
 

Svit

Poslano:
20. 09. 2008 ob 19:51

Prvo različico sploh nisem hotel ocenjevati, da ne " kvarim " povprečja,
tole je pa VRHUNSKO, Adisa ta je pa eden tistih, ki v pesku povprečja
sije !

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
20. 09. 2008 ob 20:18

Hvala Gabriel,ja ja,sedaj brbota tako, potem bo pa drugače, ma kej čmo, že mwre bet tku .U twj glš terana b pej pumučila jask in še kšn pužirk b
nrdila, čeprou n marm vina.Še sam Buh b se ub taki lejp' pejsm' npiw.

Svit, tvojemu ostremu očesu pa nič ne uide.Res sem parkrat popravljala,
ne zaradi ocen, pač pa mojega nezadovoljstva z napisanim. Hvala ti!
Obema dobro spanje in lepe sanje, Adisa!

Zastavica

gabriel stormer

Poslano:
20. 09. 2008 ob 20:42

Hahahhhah, Adisa, tudi iz tvojega haikuja morda teran nastane, pa nazdravje :):):)!!!

Pozdrav! gs

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
20. 09. 2008 ob 21:08

Čin!!!

Zastavica

ajda

Poslano:
22. 09. 2008 ob 17:34

Ja, adisa vabljivo in prijetno, če se preveč ne prepustiš njegovi zapeljivosti. Tista taprava mera, čeprav nimajo vsi zvončka v glavi, kdaj treba odnehat:). In kozarček refoška je zapeljiv, pa ne nevaren:).
Lepo si zapisala, adisa.

lp, ajda

Zastavica

Ida  Semenič- adisa

Poslano:
22. 09. 2008 ob 19:46

Hvala Ajda, ja pa ne zvončki, kar zvonci bi morali biti, a tudi to ne bi dosti pomagalo. Lepo se imej!
Pozdrav Adisa

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!