Hvala Gabriel,ja ja,sedaj brbota tako, potem bo pa drugače, ma kej čmo, že mwre bet tku .U twj glš terana b pej pumučila jask in še kšn pužirk b nrdila, čeprou n marm vina.Še sam Buh b se ub taki lejp' pejsm' npiw.
Svit, tvojemu ostremu očesu pa nič ne uide.Res sem parkrat popravljala, ne zaradi ocen, pač pa mojega nezadovoljstva z napisanim. Hvala ti! Obema dobro spanje in lepe sanje, Adisa!
Ja, adisa vabljivo in prijetno, če se preveč ne prepustiš njegovi zapeljivosti. Tista taprava mera, čeprav nimajo vsi zvončka v glavi, kdaj treba odnehat:). In kozarček refoška je zapeljiv, pa ne nevaren:). Lepo si zapisala, adisa.