Forum

kočijaču 10 za hope

kočijaž mnogo besed,
a skrajšam ker me razumeš,
VARNO JE V VOŽNJI S TABO,
veliko se vidi lepega,
veliko spozna,
veliko doživi,
in v resnici sem ognjeno znamenje...
in ogenj rabi kočijaža za varno, mirno, lepo vožnjo...
Bi bilo povabilo na čok.torto s sokom ali kavo OK, sprejemljivo
za čez vikend? Napiševa kakšno pesem?
Znaš, zmoreš....(meni to ne gre preveč...,res ne!)
hope
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!