Forum

Izbira -Marija

Jasno, enostavno, v srž ... Čestitke, Marija!

Pozdravljena! gs
 

Aleksandra Kocmut - Kerstin

Poslano:
17. 09. 2008 ob 23:04

IZBIRA avtor MARIJA

Se pridružujem gabrielu. Misel morda res ni originalna, si jo pa dobro in hkrati preprosto podala, tako da "na prvi fronti" doseže zavest in hkrati sproža razmislek o našem potovanju in prtljagi, ki jo vlačimo za sabo. Brezkompromisnost tega "vsak sam" pa nas opominja, da je le v nas moč, da sprejmemo to, česar ne moremo spremeniti, spremenimo to, kar zmoremo spremeniti, in uvidimo razliko med obojim. (Parafraziram Serenity Prayer.)

Lep pozdrav!
Kerstin

Zastavica

MARIJA

Poslano:
18. 09. 2008 ob 06:26

Ko me prešine kakšna misel, jo zapišem, včasih nastane tudi kaj dobrega.
Vem, misel ni moja pogruntavščina, sem jo pa sprejela za svojo in to je smisel mojega pisanja.

Hvala za čestitke obema.


Pozdrav!
MARIJA

Zastavica

M

M

Poslano:
18. 09. 2008 ob 14:26

hm, tkole bom reku, jest tle na portalu sploh ne berem po vrsti in sploh ne vsega k nimam tolk časa, sm pa kje vržem uč na to stran in pol kukr me potegne, dons sma z ajdo pršla od imena Ajda do Device Marije, no zdej pa tle vidm MARIJA k fajn dobr pesmi pišeš, pa Vsemogočna si napisala, "in Beseda je meso postala", no to se je pa menda kr v Devici Mariji zgodl, ha, pa se je en krog simbolike zaključu,
in če parafraziram tvoj stavek : "Ko me prešine kakšna misel, jo zapišem, včasih nastane tudi kaj dobrega.
Vem, misel ni moja pogruntavščina, sem jo pa sprejela za svojo in to je smisel mojega pisanja. "
se mi zdi zlo v stilu simbolike " beseda je (meso) črka postala, ane?
kva pa ti pravš Marija?


vse dobro
Medo :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!