Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Forum
Forum
Arhiv (star Komentiraj pesmi)
OZIMNICA - Svit Valovnik
Datum objave:
14. 09. 2008 ob 16:02
Spremljaj
Število komentarjev: 1
Piše:
gabriel stormer
Ostale teme tega avtorja
Prebrano 622 krat
OZIMNICA - Svit Valovnik
HAHAHAHH, Svit, super si me nasmejal .., in ko pogledaš, so dobre in slabe sanje za neko rabo, pa lahko preživimo zimo :D:D:D!!!
Pozdrav! gs
Svit
Poslano:
14. 09. 2008 ob 16:27
Zasebno sporočilo
Točno tako, Gabriel, pogumni se soočamo in recikliramo " neuporabno ",
neeodločnim, pa se dogajajo " stranski učinki ".
Všeč mi je
0
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!