Forum

OZIMNICA - Svit Valovnik

HAHAHAHH, Svit, super si me nasmejal .., in ko pogledaš, so dobre in slabe sanje za neko rabo, pa lahko preživimo zimo :D:D:D!!!

Pozdrav! gs
 

Svit

Poslano:
14. 09. 2008 ob 16:27

Točno tako, Gabriel, pogumni se soočamo in recikliramo " neuporabno ",
neeodločnim, pa se dogajajo " stranski učinki ".

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!