Forum

Brahki - murka

Brahki avtor murka.

Murka, zajela si esenco brahkov! Super.
Zanima me, ali so nastali kot brahki, torej že s tem namenom, ali so še "od prej" in so "ustrezali"?

Bi pa izpostavila prvega. Ta je resnično imeniten in večplasten, zaobljen in zelen (-o siv ;).

Lep pozdrav!
Kerstin
 

murka

Poslano:
12. 08. 2008 ob 17:25

Kerstin, tvoja ocena odlično očisti ogledalo, v katerega se (po)gledam!

In zdaj – priznanje. Za brahke sem izvedela tu, od tebe in moram reči, da mi je tako poimenovanje krhkih trovrstičnic zelo ljubo. Torej, tvoje predvidevanje, da so ti brahki nastali kot nekaj drugega, povsem drži. So odgovor na izzive, vsak posebej kot preprosta trivrstičnica brez naslova. Za objavo tukaj sem jih izbrala in jih naslovila z Brahki.

Sedaj bo drugače, saj si me naučila nekaj novega. Hvala!


lep pozdrav,
murka

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!