Forum

Nepravoveren haiku - Svit

Da, da, to je zrak, ki je za prave ognje. Ognje v sveta svetlih očeh. Ti ta ogenj zvesto prenašaš, nosiš. Vidim te Svit.

ANDREJ


http://www.pesem.si/article.php?blog_id=6995
 

Svit

Poslano:
07. 08. 2008 ob 11:30

Ja, Andrej, ne samo jaz, kar nekaj nas čuvarjev ognjišč.

Zastavica

poet

Poslano:
07. 08. 2008 ob 14:10

Svit vem. Čutim pa, da ti ogenj živiš. V TVOJI SVETLOBI ČUJEČ, Andrej.

Zastavica

Svit

Poslano:
07. 08. 2008 ob 14:18

Hvala, Andrej za senzibilnost, ki jo najbrž tvoj ogenj navdihuje.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!