Forum

NOČ - avtor Kočijaž

NOČ avtor kočijaž

Pesem, oblečena v svilnata oblačila, sliši se le šelestenje in tihi koraki ...
nežno in hrepeneče . Zmoti me pa beseda tekstura, ki nekako grobo poseže v mehkobo zlitja, kot da bi hotela presekati milino, ki se je zalezla vate.

lp, ajda
 

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!