Zelo zgovorna pesem in vabljiva v svoji nevidni ograjenosti,
svobodi in ljubiti se ... je to mogoče? ali obstaja nekje, nekoč ,
morda ta kraj? Jaz sem že v vrsti za čakanje:)
Dekleta, "mirno, na desno ravnaj se.....!!", ha, ha, Ajda, Nežka, Dunja, Nuška, Adisa hvala vam. Počutim se blažen med vami, lep občutek ni kaj. Prosim, pa brez gužve! he, he.
lp, fp-Kanika
Komentiranje je zaprto!
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!