Forum

Vražji lesk - avtor lin

http://www.pesem.si/article.php?blog_id=4944


Včasih si ne znam razlagati, zakaj me pesem pritegne, me ne spusti iz svojih krempljev in želi, da jo okusim z vsemi čuti ... in tudi ta tvoj vražji lesk se vabljivo zalesketa ...

lp, ajda
 

Nuška Golobič Malena

Poslano:
22. 04. 2008 ob 19:06

Se pridružujem tvojim mislim Ajda. Tudi mene je pritegnila. Pohvale Lin...

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!