Smisel

Tukaj sama z vetrom sedim in v daljavo strmim.
Življenje? Ljubezen?
To vse skupaj je bolezen…Smisla ni, le kje tiči?

Tja daleč stran na drugem svetu?
Morda.

In če pridem tja na drugi svet in ga še vedno ni…
Kaj potem naj storim?
Odletim tja v širni svet planjav,
Kjer sonce sije vsak dan?

E.T.

Komentiranje je zaprto!

E.T.
Napisal/a: E.T.

Pesmi

  • 09. 05. 2011 ob 15:43
  • Prebrano 716 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!