Čas je da grem

čas je da grem
ne bom se poslavljal
se nimam od koga
vse druge poti
sem že prehodil
grem ker več ne vem
kam drugam


čas je da grem
predolgo pogrešam
dišečo kožo
odkar sem sam
se mi včasih zazdi
da sploh
ne grem daleč


čas je da grem
v trgovino
zmanjkalo je
WC papirja
in v hladilniku
je suša

Y

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Y
Napisal/a: Y

Pesmi

  • 26. 04. 2011 ob 21:37
  • Prebrano 1326 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 640

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!