KOMU ZVONI

KOMU ZVONI

Le komu zvoni sredi noči?
Nekomu, ki spi!
Morda nekomu ki še bedi,
bedi ob postelji
lastne usode,
ker se boji,
da ne bi brez pravične sodbe odšel,
med druščino,
ki teles ne potrebujejo več.
Med tiste,
ki so svobodni za zmer.
Med duše ljudi,
ki jim ni več mar telesnih slasti,
ki so odšle skozi tunel
v smer,
ki pelje na konec večnosti.
Tja, kjer bodo končno našle svoj mir!

Jože Sobočan

Komentiranje je zaprto!

Jože Sobočan
Napisal/a: Jože Sobočan

Pesmi

  • 02. 03. 2011 ob 15:09
  • Prebrano 894 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 242

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!