NAREDI NEKAJ

Naredi nekaj dobrega...
Ne postavaj,
medtem ko
svet odhaja mimo,
ko dom spreminja
se v tujino.

Nekdo pač čaka nate...
A ti
brez cilja tavaš,
širina, čas, dolžina –
edina dimenzija zate
je praznina.

Naredi nekaj dobrega,
podari to,
kar spremlja
te na vseh poteh...
pa čeprav premoreš
le grenak nasmeh…

MajdaP

Komentiranje je zaprto!

MajdaP
Napisal/a: MajdaP

Pesmi

  • 21. 01. 2011 ob 19:10
  • Prebrano 863 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 205

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!