TEMA

Tema je in oblega me tišina.
Ta noč je polna zvezd.
To noč spat je šla vsa mladina
in po vsej vasi je tišina.

Jaz pa v kotu sobe tiho ždim,
pesem pišem, le komaj še bedim.
Gledati ne morem, ker solze imam v očeh,
z obraza mi izginil prikupen je nasmeh.

Ne razumem več, kaj se v tej noči dogaja,
pogled mi na plamenu sveče ostaja.
Svojo blazino stiskam k sebi,
le nate mislim in želim si k tebi..

Jerneja

Komentiranje je zaprto!

Jerneja
Napisal/a: Jerneja

Pesmi

  • 08. 02. 2008 ob 12:40
  • Prebrano 895 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 486

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!