Upaj upati

Če upala bi upati
srce se ne bi teme balo
in beseda ne bila bi premalo.

Če upala bi upati
moj dom bi bil ves svet
in v sanje bi zmogla spet verjet.

Če upala bi upati
tenutek ne bi spolzel v nič
in s slovarjev izginil bi "hudič".

Če upali bi upati
da up ni le osamljenih kliše
sreča bi spet nas srečala nekje.

Mrs. Rooney

Komentiranje je zaprto!

Mrs. Rooney
Napisal/a: Mrs. Rooney

Pesmi

  • 21. 12. 2010 ob 00:48
  • Prebrano 751 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 125

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!