Bi vedno le
bi vedno le
gledala nazaj
v pretekle poljube
prazne obljube
zavite v topel objem
bi vedno le
upala njega
občudovala njegov pogum
vonjala njegov parfum
živela njegove misli
bi vedno le
sedela sama s samoto
poslušala pesmi preteklosti
mislila misli moreče
vonjala vonjave veneče
bi vedno le
venela moja pojava
gnil moj razum
ubila bi me narava
moje naivnosti
bi vedno le..
bi vedno..
bi..
NE! saj
bi vedno le
rada živela
življenje svoje
ne njegovo in ne tvoje!
Mrs. Rooney

Napisal/a: Mrs. Rooney
Pesmi
- 19. 12. 2010 ob 12:58
- Prebrano 730 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 115
