Bi vedno le

bi vedno le
gledala nazaj
v pretekle poljube
prazne obljube
zavite v topel objem

bi vedno le
upala njega
občudovala njegov pogum
vonjala njegov parfum
živela njegove misli

bi vedno le
sedela sama s samoto
poslušala pesmi preteklosti
mislila misli moreče
vonjala vonjave veneče

bi vedno le
venela moja pojava
gnil moj razum
ubila bi me narava
moje naivnosti

bi vedno le..
bi vedno..
bi..
NE! saj
bi vedno le
rada živela
življenje svoje
ne njegovo in ne tvoje!

Mrs. Rooney

Komentiranje je zaprto!

Mrs. Rooney
Napisal/a: Mrs. Rooney

Pesmi

  • 19. 12. 2010 ob 12:58
  • Prebrano 730 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 115

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!