Eden od nepravih
Dva napačna človeka,
ki delata napačno stvar.
To sva midva.
Ne vem zakaj,
sem te pustila blizu.
Najbrž zato,
ker že dolgo nisem čutila topline.
Od tebe
je pa itak nisem dobila.
Samo fizično.
Skratka,
eden od nepravih si.
Upam,
da se nikoli več,
ne bova srečala.
HIPI

Napisal/a: HIPI
Pesmi
- 26. 01. 2008 ob 07:44
- Prebrano 659 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 252
