Eden od nepravih

Dva napačna človeka,
ki delata napačno stvar.
To sva midva.

Ne vem zakaj,
sem te pustila blizu.
Najbrž zato,
ker že dolgo nisem čutila topline.
Od tebe
je pa itak nisem dobila.
Samo fizično.

Skratka,
eden od nepravih si.
Upam,
da se nikoli več,
ne bova srečala.

HIPI

Komentiranje je zaprto!

HIPI
Napisal/a: HIPI

Pesmi

  • 26. 01. 2008 ob 07:44
  • Prebrano 659 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 252

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!