Vlak

Kar čutim ni sreča
želim imeti mir.
Duši me ta ječa,
pred mano je tir!

Daleč še vlak je,
mojih ni več skrbi
In kmalu bom jaz le,
odgnala vse kar me mori.

Pripeljal je vlak,
prerezal je zrak,
življenje je usahnilo,
bitje izdahnilo!

Atena

Komentiranje je zaprto!

Atena
Napisal/a: Atena

Pesmi

  • 03. 10. 2010 ob 19:57
  • Prebrano 724 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 141

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!