Nocoj

Mrak mi lega na oči,
pravi mi – zaspi...
Trga nitke misli splet,
ki z dnevom me drži.

Vsiljuje vame se večer,
nemirno je oko.
Mar dan bo kar tako odšel?
Ni čas še za slovo.

Na vrata se naslanja noč,
ko dan še ni končan –
tako brez smisla bo minil,
nevreden mojih sanj ...

MajdaP

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

MajdaP
Napisal/a: MajdaP

Pesmi

  • 28. 09. 2010 ob 15:55
  • Prebrano 1299 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 694

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!