XXXIV - To dekle

Obožujem sončni sij,
ki me zbode v oči
in obožujem to dekle,
ki mi prebada srce.

Se nizajo prijetni občutki,
vrstijo se lepi trenutki,
vselej mi je lepo,
kjerkoli, kadarkoli sem z njo.

In ko skupaj sva,
kot eno dva,
lep je svet,
lep si cvet.

1900štiriin90

Komentiranje je zaprto!

1900štiriin90
Napisal/a: 1900štiriin90

Pesmi

  • 17. 06. 2010 ob 21:03
  • Prebrano 669 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!