XXXI - Lahko noč resnica
Kdor spi je mrtev,
vzaj za moje pojme,
za moje pojmovanje,
le za mrtve je spanje,
živi ne bežijo v sanje.
1900štiriin90

Napisal/a: 1900štiriin90
Pesmi
- 16. 06. 2010 ob 22:40
- Prebrano 647 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 50
