Vračam se

Vračam se med bele breze
- vitke popevajo pesem o Zelenem Juriju.
Vračam se k šumeči reki
- še vedno poskakuje po prodnikih kakor deklica.
V visokih dišečih travah
poležavam in opazujem oblake,
vonjam pomlad in diham svobodo.
Vračam se
- v spominih.

cmera

Komentiranje je zaprto!

cmera
Napisal/a: cmera

Pesmi

  • 03. 05. 2010 ob 16:43
  • Prebrano 723 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 315

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!