OGREL TE BOM


Ne bom pokril te z dušo,
Ki včasih mi trpi...

V srce zaprem te
In ujamem vase...
Z ljubeznijo poljubljam ustne,
Hlad preženem z njih.
Topel ti še dih
Postane...
...Ko zaveš se... Niso sanje...
.....
...
.
Le realnost domišljije
Ti resničnost buri,
Ko odprem ti težke duri...
...
Snop svetlobe ti spustim
V sobane preprostrane
Tvoje bolečine meni znane...
.....
...
.
Objamem te z ljubeznijo,
Ker duša moja še trpi...
...
Zaprem v svoje te srce,
Da iztisnem hladen zrak
In dahnem vate...
...Sebe...

Weirdness

Komentiranje je zaprto!

Weirdness
Napisal/a: Weirdness

Pesmi

  • 08. 01. 2008 ob 00:01
  • Prebrano 832 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 727

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!