Grem!

Po svoje mi beži korak,
ko tečem čez življenja jase,
borim se s strahom kot vojak,
ki s puško vselej meri vase.

Jetníca sem;
in to premajhne kletke.
Kadar skušam priti ven,
mi svet v telo zarine metke...

Zato grem;
Na hrbtu upov prazne vreče,
in dom je daleč stran od mé.
S kakšno grdoto mi bije srcé,
da v njem nihče ne vidi sreče..?!

Anja Koretic

Komentiranje je zaprto!

Anja Koretic
Napisal/a: Anja Koretic

Pesmi

  • 30. 03. 2010 ob 13:12
  • Prebrano 993 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 185

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!