Kako lepo bi blo`

Danes je prešeren Pust
meni krof ne gre iz ust
bom prehlad doma pustila
se v vilo spremenila.

Revne vse bom obiskala
s čarobno palčko pomahala
jim ljubezen, srečo dala.

Potovanje popestrila
se v kraje z lakoto spustila
lakoto odpravila
vse lepo pozdravila.

Joj, kako lepo bi blo`,
če res vse tako lahko bi šlo.

Pa ne gre,
realnost pač drugačna je,
zato revnih in lačnih
je na svetu še in še.

Antonija

Komentiranje je zaprto!

Antonija
Napisal/a: Antonija

Pesmi

  • 16. 02. 2010 ob 12:55
  • Prebrano 899 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 137

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!