PISMO

Pišem tebi pismo,
na obledeli star papir;
držim se še obredov,
pozabljenih manir.

Ko ga boš prebiral,
k tebi mene več ne bo;
bo ostala le vsebina,
mnogo lepega je v njej bilo.

Se ur spominjam,
ki le midva jih poznava;
jih kot veter je odnesel čas,
ostala solz je le poplava.

Hvala ti za vse lepo,
da si mi odprl dušo;
zdaj pisati da se le,
a ljubiti ne!

levinja

Komentiranje je zaprto!

levinja
Napisal/a: levinja

Pesmi

  • 27. 01. 2010 ob 08:10
  • Prebrano 720 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 159

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!