Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Ne več igralka...
Komentarji (0)
Ne več igralka...
Pustila sem poklic igralski,
slabo je plačan in povrhu nehvaležen.
Ne potrebujem več te težke maske,
umetnega nasmeha in steklenega pogleda,
veliko raje sem iskrena...
HIPI
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
HIPI
Pesmi
22. 12. 2007 ob 23:05
Prebrano 803 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 432
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!